Як зробити правильний вибір корму для кішки?

правильний вибір корму для кішкиЯк зробити правильний вибір корму для кішки? Поговоримо про недоліки і переваги того чи іншого типу.
Сухий корм Переваги: ​​найекономічніший вибір. Сухий корм не має неприємного запаху, його можна зберігати в будь-якому місці, він не зіпсується в мисці за день. Малоймовірно, що залишки сухого корму будуть накопичуватися на зубах кішки і сприяти утворенню зубного нальоту.
Недоліки: для деяких кішок сухий корм менш привабливий, в порівнянні з напівсухим і консервованим.

Напівсухий корм

Переваги: ​​не вимагає зберігання в холодильнику. Простий у використанні. Для більшості кішок це досить смачна їжа.
Недоліки: напівсухий корм коштує дорожче сухого, а високий вміст цукру може стати причиною проблем зі здоров’ям для кішок, які страждають від діабету і хвороби зубів.

Консервований корм

Переваги: ​​хороший вибір, якщо ваша кішка вибаглива в їжі.
Недоліки: консервований корм дорожче сухого, особливо якщо врахувати, що консерви можуть містити понад 70 відсотків води. Швидко псуються після відкриття банки, його не можна залишати в мисці на цілий день.

Існує три види кормів для кішок: корми економ-класу (без торгової марки), корми відомих торгових марок і високоякісні корми від whiskas.ua. Вони відрізняються за вартістю, якістю, смаку і простоті у використанні.

Корми економ-класу (без торгової марки)

Переваги: ​​коштують недорого, їх можна купити в деяких продуктових магазинах і магазинах, які торгують за зниженими цінами.
Недоліки: ви отримуєте те, за що ви платите. Корми без торгової марки не особливо поживні і погано засвоюються. Склад таких кормів варіюється, що може стати причиною розладу шлунку вашого вихованця. Виробники використовують найдешевші інгредієнти, які є в наявності під час виробництва корму, таким чином, різні партії одного і того ж корму можуть бути різними. Різкі зміни в раціоні кішки можуть підірвати її травну систему.

Корми відомої торгової марки

Переваги: ​​як правило, такі корми поживні, коштують менше високоякісних кормів.
Недоліки: склад кормів відомих торгових марок може варіюватися в залежності від їх ціни і наявності інгредієнтів, що може стати причиною розладу шлунку вашої кішки. Прибирання за вихованцем після шлунково-кишкових розладів будь-якого роду аж ніяк не захоплююче заняття.

Високоякісні корми

Переваги: ​​забезпечують оптимальне харчування, включають в себе високоякісні інгредієнти, склад яких не буде відрізнятися в різних партіях товару. Виробники також пропонують високоякісний корм, розроблений спеціально для задоволення потреб в харчуванні кішок різного віку.
Недоліки: упаковка високоякісного корму більша за упаковку корму іншого типу. Однак насправді ваша кішка їсть менше, так як корми преміум-класу включають легко засвоювані інгредієнти високої якості. Цей факт робить їх вартість подібною з продуктами торгових марок, що означає менше прибирань для вас. Більшість ветеринарів рекомендують високоякісний корм, тому що його склад є найбільш збалансованим. Він є чудовим продуктом харчування для ваших домашніх тварин.

Буває, що у кішки можуть з’явитися проблеми зі здоров’ям, такі як ниркова недостатність або кишкове захворювання, які вимагають харчування високоякісними кормами, спеціально розробленими для подібних випадків. Ветеринар допоможе вам визначитися з вибором корми, якщо ваша кішка потребує лікувальних продуктах харчування вищої якості.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *